Axi

AXI, WASH THE WAY YOU LIVE

Hoover Vám hrdo predstavuje novú generáciu práčok a práčok so sušičkou AXI, prvý spotrebič, ktorý s Vami naozaj komunikuje.

H-free

H-Free

Neuveriteľne ľahký bezdrôtový vysávač H-Free s výnimočným výkonom pre jednoduché a pohodlné vysávanie bez obmedzenia.

Synthesis

Model Synthesis je najinovatívnejší multicyklónový vysávač bez vrecka z modelového radu značky Hoover, v ktorom sa snúbia inovácia, technológia a dizajn.

Rhapsody

Rhapsody

Výkon na najvyššej úrovni s technologickou inováciou a elegantným dizajnom. Vysávač Rapsody vybavený exkluzívnou technológiou HSpin-Core, novým patentovaným systémom Hoover na separáciu prachu, umožňuje jednoduchú manipuláciu pri vyprázdňovaní nádoby na prach, čím sa zabráni akémukoľvek kontaktu s prachom.

Ďalšie informácie
Řada Vanity

Vanity Collection

Technológia a minimalistický dizajn – to sú charakteristické črty modelového radu spotrebičov s ladnými tvarmi, v ktorých sa snúbi ľahkosť skla s pevnosťou ocele. Výsledkom je elegantný vzhľad so sofistikovanými črtami.

Ďalšie informácie
Robotické vysávače

Robo.com3

Nová generácia robotov značky Hoover s exkluzívnym systémom navigovania AAI™, prachovým senzorom a novým systémom ovládania, ktorý využíva rozhranie Wi-Fi.

Ďalšie informácie
Hoover One Touch

One Touch

Neustále monitorujte svoj spotrebič prostredníctvom funkcie pripojenia NFC s cieľom dosiahnuť maximálnu účinnosť a výnimočné výsledky každý deň. 

Ďalšie informácie

NEWSLETTER