Synthesis

Model Synthesis je najinovatívnejší multicyklónový valcový vysávač bez vrecka z modelového radu značky Hoover, v ktorom sa snúbia inovácia, technológia a dizajn.

Ďalšie informácie
Dynamic Extreme

Dynamic Extreme

Využite výhody práčky s najlepšími parametrami – mimoriadne tichý chod, moderný dizajn a nízka spotreba energie zaručujú výnimočnú a mimoriadne spoľahlivú prevádzku. 

Ďalšie informácie
Athen Evo

Athen Evo

Nový bezšnúrový elektrický tyčový vysávač bez vrecka s napájaním do 32,4 V, vynikajúcou manévrovateľnosťou a so špičkovým výkonom. Vďaka dobe chodu 120 minút budete môcť povysávať celý dom bez nabíjania.

Ďalšie informácie
Vanity Collection

Vanity Collection

Technológia a minimalistický dizajn – to sú charakteristické črty modelového radu spotrebičov s ladnými tvarmi, v ktorých sa snúbi ľahkosť skla s pevnosťou ocele. Výsledkom je elegantný vzhľad so sofistikovanými črtami.

Ďalšie informácie
Robotické vysávače

Robo.com3

Nová generácia robotov značky Hoover s exkluzívnym systémom navigovania AAI™, prachovým senzorom a novým systémom ovládania, ktorý využíva rozhranie Wi-Fi. 

Ďalšie informácie
Hoover One Touch

One Touch

Neustále monitorujte svoj spotrebič prostredníctvom funkcie pripojenia NFC s cieľom dosiahnuť maximálnu účinnosť a výnimočné výsledky každý deň. 

Ďalšie informácie

Bulletin