TECHNICKÉ SLUŽBY

Hoover Service vám poskytuje k dispozícii hustú sieť autorizovaných technických servisných stredísk, aby vám bol zaistený rýchly, efektívny a kvalitný servis.

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc, oddelenie služieb pre zákazníkov spoločnosti Hoover je pripravené poskytnúť podporu v prípade, že sa váš spotrebič pokazil alebo vyžaduje údržbu.

Žiadosti o poskytnutie technických služieb môžete zadávať prostredníctvom jednotného telefónneho čísla z celého územia Slovenska:

+421 905.909.494 - 0850 123 314 

v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00 hod.

Než zavoláte, uistite sa prosím, že máte 16-miestne sériové číslo výrobku, ktoré nájdete na produkte a že poznáte dátum zakúpenia produktu. 

Kde nájdem sériové číslo?

Potrebujete technickú podporu v súvislosti s používaním alebo údržbou vašich spotrebičov značky Hoover? Obráťte sa na našu službu technickej podpory online a poskytneme vám pomoc, ktorú potrebujete.

Kontaktujte nás online
Zavolajte na číslo +421 905.909.494
Zavolajte na číslo 0850 123 314

NÁVODY NA OBSLUHU

Návod na obsluhu každého spotrebiča si môžete rýchlo a poľahky prevziať vo formáte PDF priamo z webovej lokality – stačí vybrať modelový rad produktu a názov alebo kód spotrebiča.

VYHĽADÁVANIE

ZÁRUKA

Na produkty značky Hoover sa poskytuje dvojročná záruka, ktorá sa vzťahuje na všetky výrobné chyby.  V záujme eliminácie rizika nečakaných výdavkov možno záruku predĺžiť maximálne na 5 rokov.

Prečítať záručné podmienky

SERVISNÉ STREDISKÁ

Nájdite stredisko technických služieb vo vašom regióne. Budete môcť využívať výhody v podobe pomoci od špecializovaných technikov, ktorí sa neustále školia, aby mali prehľad o nových technológiách a nových produktoch.

Fidelia Service, s.r.o. Tel: +421 905 909 494 - Tel: 0850 123 314 - Email: hoover@fidelia-service.sk - Web: http://www.hoover-servis.sk

Príslušenstvo a náhradné diely

Spoločnosť Hoover ponúka bohatý sortiment príslušenstva a náhradných dielov, ktoré uspokoja všetky potreby – obráťte sa na autorizované servisné stredisko a nájdite príslušenstvo a diely, ktoré sú kompatibilné s vaším spotrebičom.

VYHĽADAŤ SERVISNÉ STREDISKO
PREZERAŤ KATALÓGY