Hoover predstavuje Athen Evo

Nový bezšnúrový elektrický tyčový vysávač bez vrecka s napájaním do 32,4 V, vynikajúcou manévrovateľnosťou a so špičkovým výkonom. Doba chodu 120 minút vám umožní povysávať celý dom bez nabíjania. Súčasťou modelového radu sú modely s lítiovými akumulátormi, ktoré sa vyznačujú vysokým čistiacim výkonom, dlhou životnosťou akumulátorov a skrátenými časmi nabíjania. Objavte slobodu v podobe bezšnúrového čistenia.

Sledovať video

Vynikajúci čistiaci výkon

Model Athen Evo zaručuje špičkový čistiaci výkon porovnateľný s výkonom 2 500 W káblového vysávača. Odstraňuje viac než 100 % prachu z tvrdých podláh.

Mimoriadne dlhá doba chodu

Mimoriadne dlhá doba chodu

Na povysávanie celého domu stačí jedno nabitie – doba chodu modelu Athen Evo je až 120 minút.

Maximálna manévrovateľnos

Inovatívny systém EASY DRIVING umožňuje poľahky vyčistiť priestory okolo nábytku a ďalších prekážok v dome. Vďaka špeciálnemu 180° náklon dosiahnete otočením zápästia aj miesta s najťažším prístupom – bez akejkoľvek námahy.

Vhodný na čistenie všetkých povrchov

Poháňaná turbokefa robí z modelu Athen Evo ideálny produkt na čistenie všetkých povrchov, dokonca aj tých najjemnejších (ako napríklad parkety). 

Jednoduché používanie

Model Athen Evo bol navrhnutý s ohľadom na špičkové pohodlie a maximálnu flexibilitu pri používaní.

Stav nabitia akumulátora neustále pod kontrolou

Vďaka exkluzívnemu a praktickému displeju LED máte neustále prehľad o stave nabitia akumulátora. Displej umožňuje sledovať aj priebeh nabíjania akumulátora. Svetelný indikátor bliká, keď je model Athen Evo znova pripravený na použitie.

Jednoduché čistenie

Vďaka špeciálnemu systému uvoľnenia je čistenie poháňanej turbokefy rýchle a bezproblémové. Kefu možno demontovať dvoma jednoduchými úkonmi, vďaka čomu sa znižuje možnosť, že prídete do styku s prachom. Toto riešenie je jednoduché a hygienické.

Rýchle a jednoduché vyprázdňovanie zbernej nádoby

Model Athen Evo disponuje veľkou zbernou nádobou na prach s jednoduchým vyberaním a vyprázdňovaním, ktorá zabraňuje akémukoľvek kontaktu s prachom. Jeho súčasťou je aj umývateľný filter HEPA. Filter dokáže zachytiť aj tie najjemnejšie častice prachu, takže zaručuje optimálne filtrovanie a do obehu v prostredí vracia iba čistý vzduch.

Zvislá úložná poloha

Vďaka zvislej úložnej polohe je model Athen Evo skladný počas používania aj po použití.

Ľahký a praktický

Používanie modelu Athen Evo je rýchle a praktické, takže sa dokonale hodí na čistenie aj tých najväčších povrchov s minimálnou námahou.

Výkon a dizajn

Mimoriadne tenký dizajn

Mimoriadne tenký dizajn

Špeciálny mimoriadne tenký dizajn kefy umožňuje dosiahnuť všetky priestory, dokonca aj za posteľou či pod nábytkom.

Maximálna priľnavosť počas používania

Štruktúra koliesok so špeciálnou povrchovou textúrou zaručuje maximálnu priľnavosť k podlahe.

Zvýšená viditeľnosť počas čistenia

Na hlavici s kefou sa nachádzajú svetelné indikátory LED, ktoré zvyšujú viditeľnosť aj v tých najtmavších zákutiach (napríklad pod posteľami a inými kusmi nábytku).

Dve úrovne výkonu

Môžete vybrať úroveň výkonu, ktorá sa hodí pre konkrétne čistenie podľa momentálnej potreby.

Funkcia Turbo

V prípade náročného čistenia môžete použiť funkciu Turbo. Úroveň maximálneho výkonu vám umožní účinne odstrániť aj najodolnejšie nečistoty.