ZÍSKAJTE DARČEK ZADARMO K VYBRANÝM SPOTREBIČOM HOOVER!

Je pre Vás nákup spotrebiča vždy veľký zásah do Vášho finančného rozpočtu? Zakúpte si niektorý z našich vybraných produktov a získajte darček k nákupu ako bonus! Zaujíma vás, v akom prípade získate časť peňazí späť alebo darček k nákupu? Objavte nižšie podrobné pravidlá našich bonusových akcií Hoover

 

PRI KÚPE SETU PRÁČKY A SUŠIČKY ZÍSKATE AKO DARČEK VYSÁVAČ H-FREE ZADARMO

Vybavujete byt a radi by ste ušetrili miesto? Odporúčame set práčky a sušičky, ktorý je možné postaviť na seba a ku ktorému teraz môžete získať praktického pomocníka na každodenné upratovanie. Získajte k nákupu multifunkčný tyčový vysávač Hoover H-Free 300 - HF322AFP 011.

OBJAVIŤ VIAC
 

PLECH AKO DARČEK K RÚRAM

 K vybraným modelom rúr teraz ponúkame po registrácii hlboký plech zadarmo.

OBJAVIŤ VIAC
 

TABLETY DO UMÝVAČKY NA 1 ROK ZADARMO

Zakúpte niektorý z vybraných modelov vstavaných alebo voľne stojacich umývačiek Hoover a získajte zásobu tabliet na umývanie riadu na rok zadarmo. 

* Úspešnou registráciou získate 4 balenia tabliet značky Care + Protect, ktoré pokryjú spotrebu tabliet na rok, pri spustení umývačky 2x-3x týždenne. Balenie obsahuje 4 balenia tabliet po 30 ks, na vyskúšanie prikladáme tiež vzorky troch vôní koncentrovaného parfumu do práčky 100% čistá esencia, ktorý je vhodný pre všetky druhy tkanín a 3v1 odstraňovač vodného kameňa, odmasťovač a čistič pre umývačky riadu a práčky.
OBJAVIŤ VIAC

Čo by ste ešte mali vedieť?

Pre získanie darčeka zadarmo sa do 14 dní od zakúpenia výrobku zaregistrujte na stránkach www.bonushoover.sk Pre úspešnú registráciu je nutné mať pripravený doklad o zakúpení spotrebiča (prípadne jeho čitateľný scan) a údaje z výrobného štítku spotrebiča, následne dostanete e-mail s potvrdením registrácie a do 90 dní vám pošleme darček zadarmo.