Dynamic Extreme

Dynamic Extreme je práčka s tými najlepšími parametrami – vyznačuje sa bezkonkurenčne tichým chodom, moderným dizajnom, nízkou spotrebou energie a maximálnou spoľahlivosťou. Moderný, lineárny dizajn je vhodný pre všetky prostredia vďaka elegantnému prevedeniu. Materiály a detaily (ako napríklad displej LCD a tmavé sklo) sú najvyššej kvality.

Sledovať video
Dokonale tichý chod

Dokonale tichý chod

Model Dynamic Extreme od spoločnosti Hoover zaručuje vďaka použitiu dokonale tichého invertora bezprecedentné zníženie hluku a minimálnu úroveň vibrácií vo všetkých fázach prania v kombinácii s maximálnou úsporou energie.

Rekordné úrovne výkonu

Rekordné úrovne výkonu

  • Energetická trieda: A+++ -50 %
  • Ušetrite 50 %
  • Dokonalé čistenie
  • Spotreba znížená na minimum
  • Bezkonkurenčne tichý chod

 

 

Technológia so zárukou

Technológia so zárukou

Spoločnosť Hoover ponúka na motory s dokonale tichými invertormi 10-ročnú záruku, pretože sú nielen inovatívne, ale aj navrhnuté tak, aby veľa vydržali.

Zostaňte v kontakte so svojím domovom

Zostaňte v kontakte so svojím domovom

Vďaka aplikácii Wizard zostanete vždy v kontakte s vaším spotrebičom prostredníctvom rozhrania Wi-Fi, nech už budete kdekoľvek. Pomocou technológie One Fi budete môcť nájsť ideálne riešenie pre vaše potreby a svoj spotrebič budete mať pod kontrolou 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Starostlivosť o textil

Starostlivosť o textil

Model Dynamic Extreme umožňuje vyprať plnú dávku rôznych typov textilu s rôznymi farbami, pričom dosahuje dokonalé výsledky aj v prípade použitia krátkych režimov prania a nízkych teplôt.  

 

Maximálna presnosť prania

Maximálna presnosť prania

Pokročilá funkcia Kilo Mode odváži hmotnosť bielizne a následne upraví množstvo vody, spotrebu energie a čas prania s vedeckou presnosťou.

Žiadne starosti

Žiadne starosti

Systém prevencie Acqua Stop je navrhnutý s cieľom zabrániť úniku vody z práčky, takže sa nemusíte ničoho obávať. Systém ochráni vašu bielizeň a váš domov v prípade výskytu netesností alebo porúch v plniacej trubici.