FREEDOM 2V1

Univerzálny bezdrôtový vysávač

 

Freedom

Náš vysávač Freedom 2v1 používa lithium-ion batériu s výdržou až 25 minút, vďaka ktorej se zbavíte nepohodlnej manipulácie s káblom.

Ultra-ľahký a univerzálny, taký je Freedom, ktorý môžete použiť kdekoľvek vo Vašej domácnosti bez veľkej námahy. Vďaka rotačnej kefe a vyberateľnej ručnej verzii odstránite prach odkiaľkoľvek.

Osloboďte sa od káblov a vysávajte s vysávačom Freedom.

Prezrite si sortiment
 

Multifunkčný

Ručnú verziu použite pri vysávaní v aute alebo na čalúnenie alebo vysávajte podlahu v celom byte so širokou rotačnou hubicou. Kedykoľvek potrebujete dosiahnuť na strop či do vysokých miest, jednoducho nasaďte priložené predlžovacie príslušenstvo a pavučiny na strope už nebudú problém.

 

NEPRETRŽITÁ PREVÁDZKA

Freedom je vybavený dvoma spôsobmi nastavenia výkonu. Pre rýchle zapnutie a vypnutie slúži tlačítko pod rukoväťou. Jednoduchým pridržaním palca na tlačítku prístroj zapnete a zachováte v prevádzke a uvoľnením palca opäť vypnete. Pokiaľ chcete vysávať dlhšiu dobu môžete si zapnutie vysávania zaaretovať a opäť ho odistiť, až keď skončíte s vysávaním. Takto sa vyhnete nepríjemnému dlhému pridržaniu tlačítka.

 

Cyklonová separácia prachu

Freedom používa technológiu cyklónovej separácie prachu od nasatého vzduchu. Týmto spôsobom je možné menej často  čistiť filter.

 

ĽAHKÉ VYSYPÁVANIE

Vysypávanie prachu jediným stlačením tlačítka, ktoré otvorí veko, uľahčí prácu s vysávačom. Tento spôsob je ideálny, pretože sa vyhnete nepríjemnému prášeniu.

 

Model pre každého

Ponúkame výber z modelov, ktoré splnia predstavu pre každé vysávanie a každý rozpočet. Vrcholom modelovej rady je model FD22RP, ktorý je vybavený širokou škálou príslušenstva, od mini turbo kefy na odstraňovanie zvieracích chlpov, až po praktický držiak na zavesenie na stenu.

Prezrite si sortiment