H-FREDGE 700 MAXI

H-FRIDGE 700 MAXI

The new healthy way to preserve*
*Nová zdravšie cesta, ako skladovať vaše potraviny

Získajte extra miesto s mnohostranným využitím.

 

CHILL THE WAY YOU LIVE

Hoover predstavuje chladničke H-FRIDGE 700 MAXI - 3, ktorá je výnimočná svojou konštrukciou s 5 dverami. Veľká kapacita zaisťuje perfektnú starostlivosť a podmienky pre vaše jedlo. Súčasťou H-FRIDGE 700 je špeciálna zásuvka s flexibilne nastaviteľnou teplotou. Zásuvku možno použiť ako chladiaci priestor, priestor s miernym mrazením alebo plnohodnotnú mrazničku, ako práve potrebujete. Teplotu môžete voliť v rozmedzí od 5 ° C do -20 ° C. Objavte viacúčelový priestor H-FRIDGE 700 MAXI, nový intelidentný spôsob, ako uchovať vaše jedlo čerstvé

 

Chladnička so špeciálnou všestrannou zásuvkou

Využite špeciálnu zásuvku v chladničke H-FRIDGE 700 MAXI ako prídavnú chladničku, ktorá je pri nastavení teploty 4°/5°C ideálnym miestom pre potraviny, ktoré chcete oddeliť od ostatných čerstvých potravín. (napr. jedlá navarené na týždeň dopredu, alebo sushi) Prepnutím zásuvky H-FRIDGE 700 MAXI možno priestor použiť pre skladovanie a konzerváciu jedál, napr. syrov, jedál pripravených na týždeň dopredu a všetkých surových jedál - mies, rýb a sushi za optimálnych podmienok (0°C/-3°C).

 

Zásuvka ako mierna mraznička

Zásuvka môže byť tiež nastavená na teplotu v rozmedzí od -2°C do -7°C. V takto nastavenej teplote sa dobre skladuje mrazené jedlo, pri ktorom chcete predísť rýchlemu rozmrazeniu. Táto teplota chráni vlastnosti a chute jedál a zaisťuje bezpečné skladovanie čerstvých potravín do 7 dní. Využitím tejto špeciálnej zásuvky môžete tiež optimalizovať spotrebu energie a ušetriť až 20% času* stráveného varením. Okrem uvedených funkcií je tiež možné zásuvku využiť pre skladovanie už hotových zmrazených potravín či pokrmov (ako je pečivo, mäso, alebo domáce rybie carpaccio).

V porovnaní s varením zmrazených potravín skladovaných pri teplote -18 ° C.

 

Zásuvka ako ďalšie miesto pre mrazené potraviny

Zásuvka H-FRIDGE 700 MAXI môže byť použitá ako ďalšie miesto pre mrazené potraviny (pri nastavení teploty od -12°C do -20°C). Táto teplota je ideálna pre skladovanie zmrzlín a sorbetov alebo špeciálnych zmrazených potravín vyžadujúcich viac priestoru. Je možné ju využiť aj na skladovanie vín alebo ľadu.

 

MAXI KAPACITA A JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Obria chladnička H-FRIDGE 700 MAXI ponúka kapacitu 429 litrov, vrátane 29 litrovej zásuvky s voliteľnou teplotou. Jej šířka je potom 83 cm. Chladnička je vybavená chladiacim systémom Total No Frost, ktorý sa postará o automatické odmrazenie chladiacich aj mraziacich častí chladničky. Okrem toho táto technológia zaručuje rovnomerné rozprestretie chladného vzduchu na každej polici chladničky.

 

Maxi výkon v úplnej tichosti

Tichý invertorový kompresor chladničky je považovaný za jednu z najúčinnejších, najspoľahlivejších a dlhodobo najlepších technológií pre zníženie hluku (iba 39 dBA). Zabraňuje plytvaniu energie a udržiava vo vašej chladničke stabilnú teplotu.

.