H-KEEPHEAT

H-KEEPHEAT

COOK THE WAY YOU LIVE

Prvá a jediná rúra, ktorá zvládne okrem varenia pokrmy aj uchovávať.

Spoločnosť Hoover predstavuje veľkú inováciu, ktorá vám domov prináša možnosť priekopníckeho profesionálneho varenia: H-KEEPHEAT. Prvá a jediná rúra na trhu, ktorá je navrhnutá tak, aby zaisťovala aj uchovávanie jedla. Vďaka vareniu pri nízkych teplotách umožňuje šetrnejšie spracovania potravín a stará sa tak o zdravšie nastavenie vašich stravovacích návykov.

TRADIČNÝ ALE AJ INOVATÍVNY SPÔSOB VARENIA

 

TRADIČNÉ VARENIE V DVOJITOM PRIESTORE

V H-KEEPHEAT môžete piecť tradičným spôsobom pečenia v jednom veľkom priestore, alebo môžete priestor rozdeliť na dva menšie. Je to rovnaké, ako keby ste mali dve malé rúry - v každej je možné nastaviť inú teplotu a čas podľa vybraného receptu. Výpary a vône sa nezmiešajú: výsledky budú perfektné v oboch priestoroch.

 

VARENIE PRI NÍZKEJ TEPLOTE

Varenie pri nízkych teplotách umožňuje zdravšie uchovávanie potravín, nedochádza u nich k strate výživových hodnôt. Tento spôsob je väčšinou využívaný v profesionálnych kuchyniach, kde sa snažia zvýrazniť prirodzenú chuť a vôňu pokrmov. Vďaka tejto jedinečnej možnosti používať túto techniku doma, budú vaše výsledky rovnaké ako od profesionálneho šéfkuchára.

 

UCHOVÁVANIE POTRAVÍN

H-KEEPHEAT vám ukáže nové revolučné zdravšie cesty nauchovávanie potravín. Model H-KEEPHEAT je vybavený revolučnou technológiou Exever, ktorá uchováva jedlo pri teplote servírovania až po 7 dní. Skladovanie potravín medzi 63 ° -70 ° zamedzuje strate nutričných hodnôt a udržuje konzistenciu, chuť i arómu jedla.

 

4 KROKY AKO UVARIŤ A UCHOVAŤ UVARENÉ POKRMY

INŠTALÁCIOU APLIKÁCE HOOVER WIZARD ZÍSKATE ĎALŠIE MOŽNOSTI

 

WI-FI PRIPOJENIE

H-KEEPHEAT je plne pripojený, môžete ho ovládať pomocou aplikácie a vyskúšať ďalšie množstvo funkcií, ktoré ponúka.

  • Neviete čo variť? Aplikácia ponúka viac ako 150 receptov.
  • Získajte až 20 nízkoteplotných receptov doporučených šéfkuchármi.
  • Ovádajte rúru na diaľku a získajte Tipy&Rady, ako správne uchovávať uvarené pokrmy.
.