H-OVEN 700 STEAM

The healthiest way to cook a full menu

Hoover predstavuje novinku do každej kuchyne: H-OVEN 700 STEAM - rúra, ktorá vás podporí v zdravšej a chutnejšej príprave pokrmov. H-OVEN 700 STEAM je 2v1 - tradičná, ale aj parná rúra v jednom spotrebiči. Inteligentná kombinácia, ktorá sa skvele postará o akýkoľvek pokrm. Vybrať môžete z 3 rôznych pečiacich režimov: manuálny, asistované pečenie a automatické pečenie na prípravu kompletného menu.

 

MANUÁLNY REŽIM

Ukážte, že viete piecť s láskou: pridajte kedykoľvek počas pečenia trochu pary a získajte tak výborný zdravý pokrm

 

ASISTOVANÝ REŽIM

Vyberte, aké jedlo sa chystáte piecť, nastavte čas pečenia a rúra automaticky zvolí, aké množstvo pary je nutné použiť pre dokonalý výsledok.

 

AUTOMATICKÝ REŽIM

Získajte navyše 20 receptov zameraných na pečenie s parou. Vyberte si z nich jeden pomocou aplikácie Wizard a rúra H-OVEN 700 STEAM sa automaticky nastaví tak, aby ho uvarila čo najlepšie.

PLNÉ PREPOJENIE

H-OVEN 700 STEAM je plne pripojená k Wifi s ľahkým prístupom k nespočetným a užitočným funkciám pre čo najlepšie varenie:

- Objavte v aplikácii Wizard viac ako 150 tradičných receptov popísaných krok za krokom.

- Získajte 20 zdravých receptov zameraných na varenie v pare, ktoré vytvorili odborní kuchári.

- Vytvorte si a uložte výber z vašich obľúbených receptov.

FUNKCIE NAVYŠE

Žiadna strata nutričných hodnôt

Žiadna strata nutričných hodnôt

Vďaka vodivosti pary, ktorá zabraňuje priamemu vystaveniu zdroju tepla, zabezpečuje H-OVEN 700 STEAM rýchlejšie varenie a žiadne straty vitamínov. Nielen, že bude pečenie zdravšie, ale pri pečení s parou sa tiež zachovávajú všetky nutričné hodnoty potravín a sú potom aj lepšie stráviteľné.

Viac pohodlia pre vás

Viac pohodlia pre vás

Na konci programu pečenia je zvyšková voda zozbieraná do zásuvky, ktorú možno ľahko vybrať a vodu z nej vyliať. Po skončení programu nie je potrebné vnútro rúry manuálne čistiť, zmenšuje sa tak riziko prenosu a šírenia baktérií.

Intuitívne ovládanie

Intuitívne ovládanie

Ovládací panel s textovým displejom dopĺňa komfortnú užívateľsky prívetivú manipuláciu s rúrou.