H-OVEN 700 s umelou inteligenciou

Pečenie na mieru.

Vďaka aplikácii Hoover Wizard a umelej inteligencii, ktorá je jej súčasťou a ktorá rozpozná váš hlas a zapamätá si vaše zvyky, vám rúra H-OVEN 700 umožní usporiadať váš čas čo najpraktickejším spôsobom. Túto rúru je možné pripojiť na vašu domácu WiFi a prepojiť so systémom Alexa a Google Home. Navyše vďaka veľkému farebnému displeju TFT máte jednoduchý prehľadný prístup k nastaveniu rúry a výberu z pestrej škály prednastavených receptov.

 

 

Rúra H-OVEN vám rozumie   

Vďaka hlasovému asistentovi, ktorého je možné využiť v rámci aplikácie Wizard, môžete s Vašou rúrou komunikovať hlasom, a to aj tzv. "na diaľku". Vaše ruky zamestnané prípravou vybraného receptu tak už nebudú problém - budete môcť príkazy zadávať prirodzene hlasom, ako naozajstnému asistentovi.

 

Rúra H-OVEN radí    

Funkcia "My Chef" vám umožňuje vybrať si a uložiť obľúbené programy, rúra sa tak ľahko zžíva s vašimi zvykmi a požiadavkami. Vyberte si z ponuky receptov tie, ktoré najlepšie zodpovedajú Vášmu životnému štýlu a objavte ďalších viac ako 200 možností, ktoré aplikácie Wizard pri prepojení s rúrou ponúka. Poradí Vám okrem iného aj aké potraviny je práve vhodné variť v danú sezónu a ako a čo variť v rámci vášho typu stravy alebo vašej preferencie určitých potravín. Okrem rád ohľadom varenia sa tiež v aplikácii dozviete počet kalórií k vybranému pokrmu, alebo užitočné rady, ako vašu H-OVEN správne ovládať a čistiť.

 

H-OVEN 700 urobí všetko za vás    

Použitím prednastavených odporúčaných programov varenia zaručujeme, že vaše jedlo varíte tým najlepším spôsobom - so zachovaním výživovej hodnoty a chuti. Vďaka sonde Meat Probe, vysoko presnej sonde určenej na detekciu vnútornej teploty vášho jedla v danom okamihu, môžete sledovať priebeh varenia pokrmu a podľa toho stanoviť, kedy jedlo vybrať. Akonáhle je hotové, budete informovaní oznámením na vašom smartfóne.