PRIPOJTE SVOJ H-PURIFIER K APLIKÁCII HON

Pripojte svoj H-PURIFIER k aplikácii hOn a získajte prístup k svetu funkcií, ktoré zlepšia váš zážitok z čistenia.

 

PRÍKAZ A KONTROLA

Na diaľku budete ovládať všetky hlavné režimy čistenia a nastavovať preferovaný cyklus pre difuzér a zvlhčovač. Môžete skontrolovať stav a údržbu produktu, nájsť návod na obsluhu a prečítať si tipy týkajúce sa vášho produktu, ale tiež sledovať videonávody a nastaviť konkrétne programy a upozornenia. Prostredníctvom aplikácie hOn si môžete dokonca zvoliť, či budete svoj H-PURIFIER spravovať cez Amazon Alexa alebo Google Home.

Monitorovanie CO je stále zapnuté a H-PURIFIER vás upozorní akustickým alarmom a prostredníctvom aplikácie hOn v prípade detekcie oxidu uhoľnatého.

 

ZHROMAŽĎOVANIE EXTERNÝCH A VNÚTORNÝCH ÚDAJOV

Vďaka Wi-Fi pripojeniu H-PURIFIER kontroluje interné a externé prostredie. Poskytne vám porovnanie v reálnom čase a automaticky pracuje na vyvážení domáceho vzduchu. Dostupné údaje v aplikácii hOn zohľadňujú tieto častice: PM 2,5, PM 10 a VOC. Štatistiky a grafy je možné skontrolovať pomocou aplikácie hOn, aby ste dostali osobné rady a pochopili, ako zlepšiť vzduch vo vnútri domu.

Vďaka aplikácii hOn ste schopný skontrolovať AQI (index kvality ovzdušia), abyste získali dennú predpoveď a historické údaje. Informácie o kvalite vonkajšieho ovzdušia pozostávajú zo štatistík a z 3-dňovej predpovede.

 

ALERGICKÝ PROFIL UŽÍVATEĽA

Hneď po prihlásení budete mať príležitosť vytvoriť si vlastný alergický profil výberom z najbežnejších peľov, na ktoré ste alergický. Táto vlastnosť zaisťuje vysokú ochranu citlivých používateľov, zvyšuje výkonnosť produktu a zaručuje čistejšie a zdravšie domáce prostredie.

Aplikácia hOn môže monitorovať prítomnosť vonkajších peľov a komunikovať ich prítomnosť s produktom. Po nastavení vášho profilu sa automaticky spustí režim peľovej alergie, ktorý vás upozorní v prípade detekcie vybraných peľov.

 

ÚROVEŇ PEĽU

Aplikácia hOn sa vždy stará o zdravotné problémy citlivých ľudí. Najrelevantnejšie údaje o peľoch sa zobrazujú podľa alergického profilu používateľa, aby priniesli jedinečný a prispôsobený zážitok.

Dá sa nahliadnuť do historických údajov a sú k dispozícii aj predpovede. Údaje je možné filtrovať aj podľa týždňa alebo mesiaca.