H-SYSTEM 700

Výnimočný výkon vo vašej kuchyni, ako od skutočného šéfkuchára.

H-SYSTEM 700 je nová súprava na varenie na úrovni špičkových reštaurácií pre skutočného kuchára. Ide o riešenie, ktoré Vám pri varení zaistí maximálny výkon a efektívnu správu času, najmä v rušných obdobiach, keď vzácny čas nechcete tráviť varením. 

                                                  So súpravou H-SYSTEM 700 máte vyriešený týždenný jedálniček, jedlo totiž môžete pripraviť, ale aj uchovávať porcie na ďalšie dni v týždni. H-SYSTEM 700 pozostáva zo zásuvky na vákuové zatavovanie, parnej rúry a šokovej mrazničky. Všetky tieto spotrebiče sa dajú nainštalovať do Vašej kuchyne podľa Vašich predstáv, alebo je možné ich zakúpiť spolu so špeciálne vytvoreným oceľovým stojanom.

 

 

ZÁSUVKA H-DRAWER s technológiou sous-vide: Skladujte potraviny ešte dlhšie 

HVSD14SV - 36000076

Zásuvka na vákuové zatavovanie odstráni vzduch zo špeciálneho podtlakového vrecka alebo pohára, kedy si môžete vybrať z troch rôznych druhov odsávania. Táto technika umožňuje zdravšiu konzerváciu potravín, vďaka čomu môžu byť uchovávané po dlhšiu dobu, bez strachu z tvorby ďalších baktérií alebo alergénov. Ide tak o ideálnu metódu konzervácie so zachovaním všetkých nutričných hodnôt, chutí i farieb potravín. Funkcia pre kuchárov, ktorí chcú profesionálne výsledky správnym marinovaním a nakladaním potravín rôznych druhov. Bonus je potom minimalistický dizajn čierneho skla s plne dotykovým ovládacím panelom.

 

H-OVEN STEAM COMPACT: Obohaťte Vašu kuchyňu

HSO450SV - 33701902

Táto kompaktná kombinovaná parná rúra spôsobuje revolúciu v oblasti varenia. Kombinuje totiž režim tradičného varenia a varenie v pare. Umožňuje tak vytvárať zdravé a ľahko stráviteľné pokrmy pri zachovaní ich kvality, vône a ďalších organoleptických vlastností. Rúru tak môžete použiť bežným spôsobom, alebo môžete aktivovať funkciu varenia s parou na nízku teplotu. Možné je tiež využiť vákuovacie vrecká, vďaka ktorým sa vyhnete prípadnej kontaminácii vôňou alebo chuťou. Kompletná ponuka je doplnená o 48 automatických variacich programov pre prípravu mäsa, rýb a zeleniny a výber prednastavených receptov. Vodná nádrž, ktorá je súčasťou rúry potom okrem toho, že napomáha zdravému vareniu, uľahčuje čistenie vašej rúry.

 

H-SHOCKFREEZE 700: Experimentujte ako špičkoví kuchári

HBC450SV - 36000078

Šokový chladič a šokový zmrazovač rýchlo znižujú teplotu, a to až na -30 ° C. Ideálnym spôsobom tak zabránia šíreniu baktérií a zachovajú vlastnosti surových aj varených pokrmov .Táto technológia navyše zabraňuje tvorbe mikrokryštálov a strate vody počas procesu odmrazovania. Šokový chladič je tiež ideálny na rýchle ochladenie fliaš alebo konzerváciu surových rýb.

4 VEĽMI DOBRÉ DÔVODY PREČO VYSKÚŠAŤ H-SYSTÉM 700

Healthier cooking

Varte zdravšie 

Pri varení so súpravou H-SYSTÉM sú zachované živiny a ich vlastnosti. Tento spôsob umožňuje varenie ľahších pokrmov (-60% tuku) s menším množstvom soli (-40%) a zachovanie farieb a chutí potravín.     
* V porovnaní s tradičným spôsobom varenia

Safer food

Najbezpečnejšie jedlo

Tento systém bráni množeniu baktérií a tiež šírenie pachov a alergénov. Potraviny tak navyše vydržia dlhšie, pretože neoxidujú.

Guaranteed optimisation of time

Najlepšia správa času       

Konečne tiež budete schopní lepšie riadiť a organizovať svoj čas. Jednoducho si navaríte dopredu a konzumujete až neskôr. Touto metódou dosiahnete dlhší čas skladovateľnosti pokrmov: až 15 dní v chladničke a až niekoľko mesiacov v mrazničke (po šokovom zmrazení). Konečne si budete môcť naplánovať diétu a nachystať si menu týždeň dopredu.

App

Tri produkty, všetky s možnosťou ovládania pomocou aplikácie 24/7          

So súpravou na varenie H-SYSTÉM je možné komunikovať aj pomocou aplikácie Wizard, nájdete tu mnoho ďalších informácií, vrátane receptov a praktických tipov na varenie. Experimentujte s novými technikami varenia tak, aby ste si celý proces čo najviac užili: od marinovania mäsa a prípravy vynikajúceho sushi až po vytváranie nálevov a omáčok.