Ako vyčistiť domácnosť od zvieracích chlpov

null

Každý, kto vlastní štvornohého priateľa, Vám potvrdí, že sa jeho chlpatý miláčik stal právoplatným členom rodiny... Okrem neuveriteľnej dávky náklonnosti a sympatie, ktorú zvieratá prejavujú svojím majiteľom, sa teraz ukázalo, že psi, mačky a ďalší chlpatí priatelia výrazne zlepšujú kvalitu ľudského života, znižujú stres a naopak zvyšujú Vašu dobrú náladu. Na druhú stranu vyžadujú od svojich pánov veľa odhodlania a obetavosti... počnúc zvieracími chlpmi všade doma!

Pri príležitosti Medzinárodného dňa zvierat, ktorý pripadá na 4. október, pre Vás spoločnosť Hoover pripravila niekoľko tipov, ako jednoducho a efektívne vyčistiť domácnosť od chlpov Vašich štvornohých miláčikov!

Nábytok

Rovnako ako ľudské vlasy majú aj zvieracie chlpy silný elektrostatický náboj. Majú tak tendenciu usadzovať sa na nábytku a podlahe, čo sťažuje ich odstránenie. Zvieracie chlpy jednoducho odstránite elektrostatickou prachovkou alebo vysávačom so špeciálnou kefou navrhnutou tak, aby vysala nečistoty aj tých najnedostupnejších rohov nábytku.

Koberce

Koberce a predložky sú nepochybne jedným z najobľúbenejších bytových doplnkov, ale zároveň aj jedným z miest, kde sa obvykle hromadia chlpy našich domácich miláčikov. Koberce jednoducho vyčistíte, bez toho aby došlo k poškodeniu materiálu, pokiaľ použijete vysávač najnovšej generácie s programom na vysávanie jemných povrchov a súpravou príslušenstva a kief.

Podlahy

Na podlahe sú zvieracie chlpy vždy najviac vidieť. Pokiaľ chcete zvieracie chlpy rýchlo a efektívne odstrániť, existuje iba jedno riešenie, a tým je dobrý vysávač. Najnovšie modely sú vybavené kefami, ktoré sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k upchávaniu. Navyše majú zabudované filtre, ktoré zachytia aj tie najjemnejšie častice.

Hľadáte produkt, ktorý spĺňa všetky tieto požiadavky? H-FREE 500 je ultraľahký, ľahko ovládateľný a neuveriteľne účinný bezdrôtový vysávač značky Hoover, ktorý navždy vyrieši problém so zvieracími chlpmi v domácnosti!

See Also

Newsletter