Výhody chytré domácnosti

null

Vďaka pokročilým technológiám už múdra domácnosť nie je len snom!

Plňte si svoje sny - predstavte si, že ovládate všetky spotrebiče vo vašej domácnosti iba za pomocou vášho hlasu alebo mobilného telefónu! My vám teraz ukážeme všetky benefity života v chytré domácnosti s chytrými spotrebičmi Hoover.

Benefity

Ako sme už spomenuli, hlavnou výhodou chytré domácnosti je celkom iste komfort. Nič neprekoná ten pocit, keď sa kvôli spotrebičmi nemusíte dvíhať, ale ovládate ho a spravujete pohodlne z pohovky v obývacej izbe. Ďalšia neprehliadnuteľný benefit je šetrenie energie: už žiadna zabudnutá rozvícená svetla alebo nevypnutie klimatizácia, všetko možno vypnúť nadálku, napríklad po ceste do práce. Súčasťou týchto možností je aj zaistenie bezpečnosti domova, od moderných technologických systémov, ktoré monitorujú nechcená vniknutiu až po chytré systémy, ktoré upozornia na únik plynu alebo vody

Hoover a pripojenie k Wi-fi

Pre splnenie všetkých potrieb zákazníkov, ponúka značka Hoover unikátny set funkcií, ktorý perfektne doplní váš životný štýl. S možnosťou pripojenia spotrebičov k Wi-fi a aplikácie hOn, ľahko spravujete výkon spotrebičov, využívate mnoho ďalších funkcií a tipov a dostávate pravidelné notifikácie o stave spotrebičov a potreby údržby.

Pranie

Práčka H-WASH 500 je obohatená skvelými funkciami v aplikácii hOn, ktoré robia z bežného prania naozajstný komfortný zážitok. Na diaľku môžete upravovať fázy pracieho cyklu, pohodlne vyberať medzi ďalšími 20 cyklami podľa prepratých materiálov a dosávat upozornenie, keď váš prací program skončí. Je tiež možné vytvoriť si pomocou aplikácie virtuálnu skriň, stačí nafotiť si štítky na vašom oblečení. Podľa štítkov potom aplikácia hOn odporučí vhodný program.

Vareni

Pokiaľ chcete svoje spotrebiče ovládať len pomocou hlasu, Hoover vám to umožní! Napríklad, ak ste zvyknutí používať Google Home alebo Alex od Amazon, stačí zapnúť rúru, nastaviť teplotu a opýtať sa vašej truoby na radu. Navyše, je tu k dispozícii veľa zdravých receptov, čakajúcich len na to, až je uvarí

Chladenie

A to stále nie je všetko! Pokiaľ chcete mať stopercentnú kontrolu nad svojím domovom, aplikácia hOn vytvorí váš vlastný prehľad potravín uskladnených vo vašej chladničke a upozorní vás v prípade, že sa blíži dátum spotreby. Predíďte nechcenému plytvanie a využíjte tejto chytré funkcie.

Objavte viac zo sveta konektivity - so značkou Hoover.

Hoover, the way you live.

See Also

Newsletter