Modelový rad 4A: vynikajúci výkon

Spoločnosť Hoover predstavuje nový modelový rad valcových vysávačov navrhnutý na dosahovanie vynikajúcich výsledkov čistenia na všetkých typoch povrchov. Vďaka systému mimoriadne tichej hnacej jednotky Intense Silent Power System ide o jeden z najtichších modelových radov na trhu.

Až o 50 % vyššia účinnosť v porovnaní s modelmi s vysokým wattovým výkonom. *

 *Iba u niektorých modelov

Maximálny čistiaci výkon na všetkých povrchoch – viac než 111 % účinnosť vysávania na tvrdých povrchoch.

Ideálny pomocník pre ľudí trpiacich alergiami. Vzduch, ktorý sa vracia do obehu v prostredí, je vždy čistý vďaka 99,98 % účinnosti filtrovania.

A viac než 91 % na kobercoch

Mimoriadne tichý chod

Niekoľko decibelov môže predstavovať rozdiel medzi nepríjemnou a znesiteľnou úrovňou hluku. Systému mimoriadne tichej hnacej jednotky Intense Silent Power System vyvinutý spoločnosťou Hoover zaručuje mimoriadne tichý chod a pohodlie počas vysávania. Vďaka dokonalej kombinácii optimalizovaného prúdenia vzduchu, inovatívnych materiálov a nového príslušenstva sa podarilo dosiahnuť nízke úrovne hluku, konkrétne 64 dBA *.

 

115 dBA

 

85 dBA

 

65 dBA

 

64 dBA

Valcové vysávače s vreckom

Athos

Model Athos je dokonalou kombináciou dizajnu a funkčnosti. Vrecko na zber prachu s kapacitou 5 litrov a prevádzkový dosah 11 metrov umožňujú vyčistiť celý dom bez zastavovania. Vďaka technológii Nano Pack™ je mimoriadne skladný. Štyri otočné kolieska zaručujú maximálnu manévrovateľnosť a vďaka uloženiu príslušenstva priamo na zariadení máte vždy všetko poruke.  Súčasťou výbavy je kefa Carpet Optimax, ktorá je navrhnutá na hĺbkové čistenie kobercov.

Telios Plus

Model Telios Plus je ideálny na všetky typy čistenia vďaka kompaktnému dizajnu a vynikajúcemu výkonu. Ďalšou výhodou je uloženie príslušenstva priamo na zariadení, takže všetky potrebné nástroje máte vždy poruke. Súčasťou výbavy je kefa Carpet Optimax, ktorá je navrhnutá na hĺbkové čistenie kobercov.

Valcové vysávače bez vrecka

Xarion Pro

S modelom Xarion Pro zvládnete dokončiť všetky každodenné čistiace rýchlejšie vďaka exkluzívnemu multicyklónovému systému Airvolution™ od spoločnosti Hoover. Špeciálny systém odlučovania zabraňuje upchatiu filtra, čím pomáha predísť zníženiu výkonu, a vždy zaručuje rýchle a dôkladné vyčistenie. Súčasťou výbavy je kefa Carpet Optimax, ktorá je navrhnutá na hĺbkové čistenie kobercov.

Reactiv

Model Reactiv poskytuje špičkový výkon vďaka použitiu cyklónovej technológie bez vrecka. Výsledky výskumov potvrdzujú vysokú účinnosť odlučovania prachu, zaručene vysoký výkon vysávania a nízku náročnosť údržby filtra. Model Reactiv umožňuje vyčistiť všetky povrchy, dokonca aj tie najjemnejšie, vďaka kefe zabudovanej do rukoväti. Súčasťou výbavy je kefa Carpet Optimax, ktorá je navrhnutá na hĺbkové čistenie kobercov.