PARA, HYGIENA, OCHRANA

PARA, HYGIENA, OCHRANA

Prezrite si celý rad parných produktov Hoover, ktoré vám pomáhajú udržiavať u vás doma hygienicky čisté prostredie.

Dodržiavanie vysokých hygienických štandardov zaisťuje zdravé prostredie a ochranu vám aj vašim najbližším. Hoover má vo svojom sortimente široký výber produktov s funkciami podporujúcimi a uľahčujúcimi hygienizáciu prostredia vášho domova (napr. Parné produkty). Prezrite si našu ponuku.

 

PRE VŠETKY TYPY PODLÁH

Dezinfekcia pre všetky druhy podláh, od tvrdých podláh po parkety a koberce. Vyskúšajte parný čistič a zaistite tak kompletnú čistotu a ochranu vášho domova pred baktériami.

 

 

PRIRODZENÁ SILA PARY

RADA STEAM CAPSULE je ideálnym riešením pre hĺbkové čistenie 100% prírodne efektívne a bezpečnou cestou. Nie je treba stále dokupovať ďalšie a ďalšie chemické prípravky, stačí obyčajná voda. Vďaka vysokej intenzite a teplote pary ľahko porazíte aj ten najhorší druh nečistôt. Pre vytvorenie zodpovedajúcej sily stačí rade produktov STEAM CAPSULE iba voda. Para nezanecháva na nábytku žiadne toxické zvyšky a efektívne odstraňuje baktérie všetkého druhu.

 

Zistite viac

 

VŠETKY DRUHY PODLÁH

Vydezinfikujte akýkoľvek povrch aj zákutia vášho domu, vrátane kobercov, zrkadiel, okien, obkladov, žalúzií či pohoviek. Prezrite si celý rad produktov, ktoré sa vďaka pare postarajú o hĺbkové čistenie a sanitáciu vášho domova.

 

 

HĹBKOVÉ ČISTENIE A DEZINFEKCIA PRE VŠETKY DRUHY POVRCHOV

Čistenie parou je jednou z najprirodzenejších ciest, ako sa bezpečne a hygienicky postarať o prostredie vášho domova, bez toho aby ste boli nútení použiť chemické prostriedky. STEAM CAPSULE 2v1 zanechá akýkoľvek povrch dokonale čistý a dezinfikovaný. Vďaka tyčovému parnému čističu, ručnému čističu a sade príslušenstva ho môžete používať v rôznych miestnostiach a okrem podláh tiež na zrkadlá, okná, žalúzie alebo pohovky.

Zistite viac

 

ČISTENIE NAD ZEMOU

Vydezinfikujte rôzne druhy povrchov prirodzenou cestou. Vyskúšajte čističe Hoover, ktoré dokonale vyčistia aj tie najužšie kúty vášho domu.

 

 

MULTIFUNKČNÁ DEZINFEKCIA PAROU

STEAM CAPSULE EXPRESS je ďalší z rady ručných čističov využívajúcich multifunkčnú silu pary na dezinfekciu akéhokoľvek povrchu. Ničí až 99,9% baktérií * bez nutnosti použitia akýchkoľvek chemických prostriedkov. Dokonale spĺňa všetky vaše požiadavky vďaka dvojakej parnej starostlivosti: suchá para je vhodná pre textílie a látky, ktoré nechcete namočiť, mokrá para odstráni aj hlboko usadené nečistoty z akéhokoľvek povrchu.

*baktérie a bakteriálne ochorenia ako stafylokok, salmonela a kožné problémy ako mykóza alebo plesne.

Zistite viac

 

MÄKKÝ NÁBYTOK

Po dezinfekcii všetkých podláh odporúčame využiť silu pary tiež na mäkký nábytok a odstrániť baktérie z vašich obľúbených kresiel a pohoviek.

 

 

DOKONALÉ ODSTRÁNENIE PRACHU A ALERGÉNOV Z MÄKKÉHO NÁBYTKU

ULTRA VORTEX je malý ručný vysávač, ktorý vás dokonale zbaví alergénov - prachovými časťami počnúc, chlpmi z vašich domácich maznáčikov končiac. Postará sa o odstránenie zo všetkých mäkkých povrchov ako sú matrace, pohovky aj vankúše. Jeho najväčším bonusom je UV lampa, ktorá ničí až 99,9% baktérií* a funguje tak ako prevencia proti kožným problémom, astme alebo alergie. To je aj dôvod, prečo bol tento produkt ocenený organizáciou British Allergy Foundation - redukuje šírenie alergénnych látok.

*baktérie a bakteriálne ochorenia ako stafylokok, salmonela a kožné problémy ako mykóza alebo plesne.

Zistite viac