Performance System Eco

Top performance

SYSTÉM HODNOTENIA VÝKONU ECO

Široká rada extrémne výkonných a tichých vysávačov

Hoover predstavuje nový systém hodnotenia výkonnosti

Hoover teraz ponúka širokú škálu vreckových a bezvreckových modelov vysávačov, ktoré zefektívnia upratovanie vášho domova. Aby sme vám pomohli k lepšiemu vyhodnoteniu, ktorý druh vysávača je najlepší práve pre vás, pripravili sme Systém hodnotenia výkonu Eco, sprievodcu novým nastavením, ktorý hodnotí výkon produktov a úsporu energie s cieľom identifikovať hlavné výhody a rozdiely medzi produktami a zjednodušiť zákazníkovi výber.

Ako to funguje

Štítok Systému hodnotenia výkonu Eco sa skladá zo 4 TOP prvkov spájajúcich vysoký výkon, úsporu energie a skvelú filtráciu:

  • TOP úspora energie popisuje zníženie spotreby energie so zachovaním bezchybných výsledkov *
  • TOP výkon na tvrdých podlahách zaručuje vysávanie viac ako 111% prachových častíc na tvrdej podlahe sa škárami.
  • TOP výkon na kobercoch potvrdzuje vysatie viac ako 91% prachových častíc na koberci.
  • TOP filtrácia vzduchu poskytuje záruku účinnosti filtrácie až 99,98%.

*Spoločnosť Hoover tak dokazuje, že modely s nízkym príkonom, majú rovnaký výkon vysávania ako modely s vyšším príkonom, ale s výrazne menšou spotrebou energie. Výkon bol stanovený na základe interných testov vysávania prachu, merané podľa normy EN 60312.

Informácie k jednotlivým kategóriám:

Systém hodnotenia výkonu Eco zahŕňa všetky modely s najmenej tromi TOP prvkami a je založený na hodnotení (od najnižšej po najvyššiu), kedy ‘’ Eco’’odkazuje na určité percento úspory energie, ktoré sa ale líši model od modelu.

Štítky Systému hodnotenia výkonu Eco nájdete na každom produkte, na jeho balení a ďalších materiáloch. Slúži k lepšiemu rozoznaniu rozdielu medzi jednotlivými modelmi, a teda ľahšiemu výberu.

4 TOP Eco +++

Modely, spadajúce do Systému hodnotenia výkonu 4TOP Eco+++ garantujú excelentný výkon na všetkých druhoch povrchov vrátane kobercov s úsporou energie až 80%, v závislosti od konkrétneho modelu. Vďaka mimoriadne účinnému filtračnému systému navyše tieto modely uvoľňujú späť do miestnosti čistý vzduch.

4 TOP Eco ++

Modely spadajúce do Systému hodnotenia výkonu 4 TOP Eco++ zaručujú skvelý výkon na všetkých druhoch povrchov vrátane kobercov s úsporou energie až 70%, v závislosti od konkrétneho modelu. Vďaka mimoriadne účinnému filtračnému systému navyše tieto modely uvoľňujú späť do miestnosti čistý vzduch.

4 TOP Eco +

Modely spadajúce do Systému hodnotenia výkonu 4 TOP Eco+ zaručujú výborný výkon na všetkých druhoch povrchov vrátane kobercov s úsporou energie až 60%, v závislosti od konkrétneho modelu. Vďaka mimoriadne účinnému filtračnému systému navyše tieto modely uvoľňujú späť do miestnosti čistý vzduch.

4 TOP Eco

Modely spadajúce do Systému hodnotenia výkonu 4 TOP Eco zaručujú dobrý výkon na všetkých druhoch povrchov vrátane kobercov sa úsporou energie až 50%, v závislosti od konkrétneho modelu. Vďaka mimoriadne účinnému filtračnému systému navyše tieto modely uvoľňujú späť do miestnosti čistý vzduch.

3 TOP Eco +

Modely spadajúce do Systému hodnotenia 3 TOP Eco garantujú skvelý výkon na tvrdých podlahách, s úsporou energie až 60% v závislosti od konkrétneho modelu. Vďaka mimoriadne účinnému filtračnému systému navyše tieto modely uvoľňujú späť do miestnosti čistý vzduch.

3 TOP Eco

Modely spadajúce do Systému hodnotenia výkonu 3 TOP Eco zaručujú skvelý výkon na tvrdých podlahách s úsporou energie až do 50% v závislosti od konkrétneho modelu. Vďaka mimoriadne účinnému filtračnému systému navyše tieto modely uvoľňujú späť do miestnosti čistý vzduch.

Hoover predstavuje nový systém hodnotenia výkonnosti

Vysávanie ešte nikdy nebolo tak tiché: Hoover skonštruoval modely, vďaka ktorým môžete vysávať aj v noci. Ich akustika bola znížená, ale výkon zostáva rovnaký.

Pár decibelov môže znamenať veľký rozdiel v znížení hlučnosti. Upratujte, zatiaľ čo vaše deti spia, bez toho aby ste ich zobudili alebo rušili vašich susedov. Výnimočne tichý chod môžu naše modely ponúknuť vďaka špeciálnemu systému The Acoustic Care. Perfektnou kombináciou vysoko výkonného motora, nových materiálov, optimalizovaných priechodov vzduchu a príslušenstva sa zníži hlučnosť až na 62dBA*

* V závislosti od modelu vysávača.

TOP Performance