H-FREE RANGE

RADA HOOVER H-FREE

Prejdite si celú radu multifunkčných vysávačov.

Hoover predstavuje radu bezkáblových vysávačov H-FREE. Výkonné, ale ľahké váhou - modely z rady H-FREE vám poskytujú voľnosť pohybu pri vysávaní a sú vhodné pre všetky druhy podláh. Vďaka inovatívnej hubici ponúka jednoduché manévrovanie, ktoré uľahčí vysávanie nad podlahou alebo na zle dostupných miestach. Vysávače H-FREE sú vždy po ruke, pripravené na rýchle alebo hĺbkové čistenie so skvelými výsledkami v zbere prachu alebo väčších prachových častíc.

MULTIFUNKČNÝ ČISTIACI SYSTÉM S MNOHÝMI SKVELÝMI FUNKCIAMI

 

Skvelé výsledky

Vysávače H-FREE sú perfektnými spojencami v boji proti nečistote, a to aj v najužších zákrutách a neprístupných miestach vo vašej domácnosti alebo v aute. Spôsob čistenia, ktorý zodpovedá vašim potrebám. Prach, úlomky aj veľké častice nečistôt a chlpy vašich domácich maznáčikov možno ľahko a efektívne odstrániť pomocou niekoľkých pohybov.

 

Dlhá výdrž

Výkonná lítiová batéria zabezpečí plynulé pohodlné vysávanie celého vášho domu bez prerušovania. Batériu môžete nabíjať buď spolu s vysávačom alebo ju môžete vybrať a nabíjať samostatne.

 

Nepretržitý režim

Vyskúšajte výhodu nepretržitého režimu: jednoducho zaistite páčku na nepretržitý režim a vysávajte dlhodobo bez opakovaného stláčania tlačidla zapnutia / vypnutia.

 

Flexibilita vysávania

Všetky druhy podláh, na zemi aj nad zemou, ťažko dostupné miesta. Rada H-FREE ponúka flexibilitu vysávania vďaka bohatému príslušenstvu, ktoré je súčasťou balenia. Neobmedzené vysávanie vďaka rade vysávačov, ktorá sa stará o váš dom.

PREZRITE SI VŠETKY MODELY

 

 

H-FREE 800 Connected power

H-FREE 800 je vybavená Wi-Fi konektivitou, pomocou ktorej môžete sledovať výsledky a výkon vášho vysávača. Pomocou najnovších technológií a aplikácie Wizard získate úplný prehľad nad upratovaním vášho domova. Vďaka motoru H-Lab Brushless zaručuje H-FREE 800 dlhodobo skvelý výkon. Spolu s technológiou HSpin-Core+ zaisťuje neobyčajný efekt pri vysávaní prachových častíc bez toho aby sa v priebehu času znižoval výkon vysávača. Vďaka vysokému výkonu a ultra ľahkej lítiovej batérii môžete pohodlne a bez prerušenia vysávať celý váš dom či byt, a to po dobu až 35 minút.

 

Zistite viac
 

H-FREE 700 Powerful care

Bezkáblový tyčový multifunkčný vysávač so skvelým výkonom od začiatku vysávania po jeho koniec. H-FREE 700 je vybavený technológiou Hspin-Core s účinnou separáciou veľkých a malých prachových častíc a nečistôt. Predchádza tak častému čisteniu filtrov. Súčasťou balenia H-FREE 700 je tiež kompletná sada príslušenstva užitočná pri starostlivosti o váš dom alebo auto. Váš dom či byt môžete bez prerušenia vysávať až 35 minút: stav lítiovej batérie môžete ľahko kedykoľvek skontrolovať vďaka 4-LED displeju.

 

Zistite viac
 

H-FREE 500 Compact Wi-Fi performance

H-FREE 500 - veľmi ľahký kompaktný bezkáblový tyčový vysávač s výkonom káblového vysávača.* Bezproblémové skladovanie! S výškou 69 cm môžete vysávač skladovať kdekoľvek. Naviac je vybavený konektivitou pre poskytnutie extra informácií a kompletnej starostlivosti. Užívajte si dlhotrvajúci výkon (až 40 minút autonómie) vďaka pokročilej lítiovej batérii H-Lab. Jej stav môžete kedykoľvek skontrolovať pomocou LED monitorovacieho systému.

 

Zistite viac
 

H-FREE 200 Agility meets corded performance*

H-FREE 200 garantuje extrémne pohodlné ovládanie v kombinácii s výkonom káblového vysávača. Ľahký a ohybný, dostane sa aj do tých najužších miest alebo do zle dostupných oblastí nad podlahou. H-FREE 200 je skvelým pomocníkom aj vďaka H-Lab lítiovej batérii s výdržou až 40 minút.

 

Zistite viac
 

H-FREE 100 XL capacity, functional cleaning

H-FREE 100, vysávač bez kábla, ktorý maximálne uľahčí vaše upratovanie. Jedinečná kombinácia pohodlného neobmedzeného vysávania bez kábla, veľkej kapacity a užitočného príslušenstva. H-FREE 100 ponúka výdrž až 40 minút bez obmedzovania pohybu káblom.

 

Zistite viac

*Výkon bol stanovený na základe interných testov zberu prachu na tvrdých podlahách bez škár a so škárami a na koberci, meraný podľa normy EN 60312-1 a s dosiahnutím limitov pre zber prachu podľa Nariadenia (EÚ) č. 666/2013.