Rhapsody

 

Multifunkčný, ergonomický a technologicky vyspelý– Rhapsody, nový bezdrôtový tyčový vysávač značky Hoover.

Je veľmi ľahký a manévrovateľný, ale aj výkonný. Je vybavený exkluzívnou technológiou HSpin-Core, čo je úplne nový systém separácie prachu, ktorý zaisťuje mimoriadne jednoduché čistenie prachového zásobníka bez toho, aby ste sa dostali do kontaktu s prachom.

Technologická inovácia vysávača Rhapsody dokonale ladí s ľahkosťou použitia: jeho dizajn je elegantný a inteligentný a všetky detaily boli starostlivo preskúmané, aby sa zvýšil komfort spotrebiteľa a premenil sa na úžasný zážitok.

 

MULTIFUNKČNÝ

S odnímateľným ručným vysávačom a viacúčelovým príslušenstvom, sa stáva tým pravým spojencom pre každú potrebu: umožní vám dokonale vyčistiť všetky podlahy a povrchy, dosiahnuť na vysoké skrinky a strop, dokonca aj do tých najtesnejších priestorov, ako v domácnosti, tak aj vo vozidle.

 

TECHNOLÓGIA HSPIN-CORE

S touto technológiou sa separačný systém otáča vďaka špecializovanému výkonnému motoru, ktorý vytvára dodatočný prúd vzduchu a ten rázne tlačí prach, nečistoty a vlasy do spodnej časti zásobníka.

Predovšetkým to umožňuje lepšiu manipuláciu pri vyprázdňovaní nádoby na prach bez toho, aby ste prišli do kontaktu s prachom.

Jednoduchosť používania a údržby, ale predovšetkým kvalitné čistenie – to je Rhapsody.

 

INTUITÍVNE A PRIAME OVLÁDANIE

Praktický ovládací panel sa nachádza v hornej časti výrobku a umožňuje vám prispôsobiť jeho použitie v priebehu čistenia: môžete stlačiť tlačidlo koberca na aktiváciu kefy, alebo tlačidlo turbo, na zvýšenie výkonu v prípade komplikovaného čistenia.

Okrem toho, je úroveň batérie vždy pod kontrolou a dobre viditeľná na 4-riadkovom LED displeji, ktorý vám taktiež umožňuje kontrolovať stav nabíjania.

 

BEZDRÔTOVÝ ZÁŽITOK

Vychutnajte si výrobok bez káblových obmedzení spolu s vysoko výkonnou a ľahkou 22 V lítiovou batériou. Batériu je možné dobiť v priebehu 5 hodín a umožňuje až 35 minút používania, na vyčistenie celej vašej domácnosti. Okrem toho, batéria môže byť nabitá priamo vo výrobku, alebo je možné ju vybrať a nabíjať samostatne.

 

JEDINEČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

Rhapsody môže ľahko kĺzať okolo nábytku a iných prekážok v domácnosti a to vďaka systému Easy Driving System. Tento špeciálny 180° otočný systém vám pomôže dosiahnuť aj tie najťažšie dosiahnuteľné miesta, jednoduchým otočením zápästia.

 

ZAVESENIE NA STENU

Jednoducho uložte rukoväť a príslušenstvo* na držiak na stene.

*Len štandardné príslušenstvo a Mini Turbo hubica (ak je súčasťou balenia)

Spoznajte náš sortiment

Vyberte si model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

 

ALL FLOORS

RA22AFG 011

Hubica na údržbu parkiet a iných citlivých podlahových krytín.

Dozvedieť sa viac
 

DOMÁCI MILÁČIKOVIA

RA22PTG 011

Miniturbohubica - ideálna pre majiteľov domácich zvierat.

Dozvedieť sa viac
 

PRE ALERGIKOV

RA22ALG 011

Široká škála príslušenstva so strieborným iontovým ošetrením, špeciálne navrhnuté pre ľudí s alergiami.

Dozvedieť sa viac
 

DOM & AUTO

RA22HCG 011

Kompletne vybavené príslušenstvom, vhodné na čistenie vášho domu i auta.

Dozvedieť sa viac