KORONAVÍRUS, NÚDZOVÝ STAV

Vážení zákazníci, vzhľadom k núdzovému stavu, vyhláseného vládou SR z dôvodu koronavírovej pandémie, môžu byť termíny opráv predĺžené za hranicu zákonných lehôt z dôvodu miestnych obmedzení.

Vo vzniknutej núdzovej situácii chceme zachovať dostupnosť služieb nášho autorizovaného servisu v čo najvyššej možnej miere a zároveň vzájomnou zodpovednosťou prispieť k zachovaniu zdravia našich zákazníkov a servisných technikov. Zvážte prosím nutnosť domáceho servisu a požiadavky na neho obmedzte na opravy týkajúce sa výhradne funkčnosti spotrebičov, určených na ochranu základného chodu domácnosti alebo využite možnosť zaslania spotrebiča k záručnej oprave nášmu autorizovanému servisu alebo predajcovi.

Ďakujeme za pochopenie!

TECHNICKÉ SLUŽBY

Hoover Service vám poskytuje k dispozícii hustú sieť autorizovaných technických servisných stredísk, aby vám bol zaistený rýchly, efektívny a kvalitný servis.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte otázku ohľadom ceny, parametrov či technických údajov? Kontaktujte našu zákaznícku linku, ktorá je k dispozícii každý pracovný deň od 9:30 do 17:00.

Ak máte záujem o opravu / reklamáciu spotrebiča, kontaktujte prosím náš partnerský servis Fidelia Service.

Než zavoláte, uistite sa prosím, že máte 16-miestne sériové číslo výrobku, ktoré nájdete na produkte a že poznáte dátum zakúpenia produktu. 

Kde nájdem sériové číslo?

Kontaktujte nás online
ZÁKAZNICKÁ LINKA: 00 420 257 530 418
SERVIS: 00421 905 909 494

NÁVODY NA OBSLUHU

Návod na obsluhu každého spotrebiča si môžete rýchlo a poľahky prevziať vo formáte PDF priamo z webovej lokality – stačí vybrať modelový rad produktu a názov alebo kód spotrebiča.

VYHĽADÁVANIE

ZÁRUKA

Na produkty značky Hoover sa poskytuje dvojročná záruka, ktorá sa vzťahuje na všetky výrobné chyby.  V záujme eliminácie rizika nečakaných výdavkov možno záruku predĺžiť maximálne na 5 rokov.

Prečítať záručné podmienky

Príslušenstvo a náhradné diely

Spoločnosť Hoover ponúka bohatý sortiment príslušenstva a náhradných dielov, ktoré uspokoja všetky potreby – obráťte sa na autorizované servisné stredisko a nájdite príslušenstvo a diely, ktoré sú kompatibilné s vaším spotrebičom.

VYHĽADAŤ SERVISNÉ STREDISKO
PREZERAŤ KATALÓGY