TECHNICKÉ SLUŽBY

Hoover Service vám poskytuje k dispozícii hustú sieť autorizovaných technických servisných stredísk, aby vám bol zaistený rýchly, efektívny a kvalitný servis.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete objednať záručnú alebo pozáručnú opravu alebo máte otázku na produkt? Kontaktujte našu zákaznícku linku 02/33 41 88 88, ktorá je k dispozícii každý všedný deň od 8:00 do 18:00.

Alebo kedykoľvek použite objednávkový formulár

Než zavoláte, uistite sa prosím, že máte 16-miestne sériové číslo výrobku, ktoré nájdete na produkte a že poznáte dátum zakúpenia produktu. 

Kde nájdem sériové číslo?

Kontaktujte nás online
ZÁKAZNICKÁ LINKA: 02/33 41 88 88

NÁVODY NA OBSLUHU

Návod na obsluhu každého spotrebiča si môžete rýchlo a poľahky prevziať vo formáte PDF priamo z webovej lokality – stačí vybrať modelový rad produktu a názov alebo kód spotrebiča.

VYHĽADÁVANIE

ZÁRUKA

Na produkty značky Hoover sa poskytuje dvojročná záruka, ktorá sa vzťahuje na všetky výrobné chyby.  V záujme eliminácie rizika nečakaných výdavkov možno záruku predĺžiť maximálne na 5 rokov.

Prečítať záručné podmienky

Príslušenstvo a náhradné diely

Spoločnosť Hoover ponúka bohatý sortiment príslušenstva a náhradných dielov, ktoré uspokoja všetky potreby – obráťte sa na autorizované servisné stredisko a nájdite príslušenstvo a diely, ktoré sú kompatibilné s vaším spotrebičom.

KONTAKTOVAT SERVIS
PREZERAŤ KATALÓGY