THE HOOVER CONNECTIVITY

Konektivita Hoover

Možnosť pripojenia k Wi-Fi povyšuje váš denný kontakt so spotrebičom na vyššiu úroveň. Funkcie, ktoré skvele sedia s vašimi dennými potrebami. Zistite, aké ďalšie výhody spotrebič ponúka.

Možnosť pripojiť spotrebič k Wi-Fi nie je len o tom ísť s dobou. Dostáva sa vám tak šanca povýšiť klasickú komunikáciu s vaším spotrebičom na vyššiu úroveň. Naše spotrebiče vyvíjame tak, aby pomáhali, zjednodušili a vylepšovali životy našich zákazníkov, podporovali ich pohodlie a neškodili ich zdraviu. Prezrite si všetky modely a ich unikátne funkcie, spotrebiče, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu.

SPOTREBIČE HOOVER S PRIPOJENÍM K WI-FI
.
 

VÝKON

So spotrebičmi Hoover a aplikáciou hOn nemusíte nič kontrolovať fyzicky, všetky informácie o výkone, stave spotrebiča a spotrebe máte k dispozícii v aplikácii. Aplikácia hOn vám ponúkne aj tipy, ako optimalizovať výkon a výsledky spotrebičov, ako sa správne starať o bielizeň alebo ako správne skladovať potraviny. A to všetko je možné sledovať či nastaviť bez toho, aby ste museli byť doma.

 

POHODLIE

S aplikáciou získate mnoho ďalších extra funkcií a extra obsahu, ktoré vám umožnia využívať váš Hoover spotrebič na maximum, tou najpohodlnejšiou, intuitívnou cestou. Pomáhame vám u vás doma vytvoriť lepšie moderné prostredie. Staráme sa o zdravé prostredie vášho domova, ponúkame hygienické pracie programy, široký rad receptov a rád na správne skladovanie všetkých potravín v chladničke.

 

DÔVERA

Predĺžte výdrž vášho Hoover spotrebiča pomocou tipov a rád pre údržbu a pravidelných notifikácií, ktoré aplikácia ponúka. Spoločnosť Hoover je na trhu už viac ako 100 rokov. Dlhoročné skúsenosti sa vždy snažíme prepojiť s dôrazom na kvalitný výkon a najnovšie technológie. Snažíme sa starať o našich zákazníkov a robiť ich život pohodlnejší.

ČISTENIE

 

MONITOROVANIE KVALITY VZDUCHU

"Chcel by som mať kvalitu vzduchu u mňa doma vždy pod kontrolou, ako to urobím?" Aplikácia Hon umožňuje zber dát o vzduchu ako vo vnútri tak vonku. Ponúka tak prehľad o znečistení vzduchu a informácie o vlhkosti a teplote v reálnom čase. Na základe týchto dát je potom prispôsobené nastavenie čističky, ktorá tak môže zabezpečiť tú najlepšiu kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti. Stačí pripojiť čističku H-PURIFIER k aplikácii a vstúpiť do sveta inovácií, ktoré zabezpečia zdravý vzduch pre vás i vašu rodinu.

Zistite viac
 

PRISPÔSOBENÉ NASTAVENIE PRE ALERGIKOV

"Trpím mnohých alergiami. Existuje riešenie, ako je sledovať alebo neutralizovať? "Aplikácia Hon, používaná spoločne s H-PURIFIER, sa vždy stará o zdravie všetkých ľudí, aj tých citlivých. Pomáha znižovať vzdušné ultrajemné častice ako rôzne pachy a alergény, ktoré môžu byť aktivovány v rôznych ročných obdobiach, napríklad pele. Aplikácia hon môže monitorovať prítomnosť vonkajších peľov a komunikovať ich prítomnosť s produktom, čím minimalizuje a zabraňuje príznakom alergie.

Zistite viac

PRANIE A UMÝVANIE

 

Tipy a štatistiky

"Môžem nejako optimalizovať spotrebu a výkon môjho spotrebiča?" Aplikácia vám so všetkými otázkami pomôže. Sledujte dostupné dáta, meňte svoje návyky a znižujte tak spotrebu spotrebiča. Ak počas používania nastane nejaký problém, aplikácia vám poradí, aké sú najlepšie kroky k jeho rýchlemu riešeniu.

 

Naplánovaná údržba

"Mám pocit, že moja práčka neperie tak dobre, ako predtým, výsledky vôbec nie sú rovnaké ako na začiatku používania. Čo mám robiť?" V aplikácii môžete ľahko naprogramovať upozornenie na pravidelnú údržbu, resp. spustenie pracieho cyklu pre odstránenie vodného kameňa a čistenie filtra. Zaistíte tak jeho spoľahlivosť a výkon po niekoľko ďalších rokov.

Funkcia Scan to Care

"Chcem sa zbaviť otravných štítkov a ceduliek na bielizni, ale nechcem prísť o inštrukcie k praniu." Vďaka funkcii Scan to Care na tento problém nikdy myslieť nemusíte! Štítok odfotíte, uložíte do inteligentnej aplikácie a vytvoríte si tak vlastný virtuálný šatník. Nová aplikácia hOn zbiera a ukladá všetky vami odfotené štítky a akonáhle sa pustíte do prania, odporučí vhodný program podľa kúskov, ktoré práve periete.

 
 
 
 

PEČENIE

 

Hlasový asistent

"Pre komunikáciu s mojím spotrebičom chcem použiť inteligentný reproduktor ako hlasového asistenta, je to možné?" Samozrejme! Pomocou hlasového asistenta môžete hovoriť priamo do reproduktora Google Home alebo Alexa od Amazonu a zadávať tak príkazy, ako je zapnutie nahrievania rúry. Môžete sa pýtať na aktuálny stav pokrmu, alebo vysloviť príkaz pre zmenu teploty.

 

Zdravé recepty len pre vás

"Hľadám nejaký zaujímavý, ale zdravý recept, ktorý by som mohol/a uvariť mojim priateľom, čo teraz?" Aplikácia vám odporučí exkluzívne zdravé recepty, vytvorené šéfkuchármi, jednotkami vo svojom odbore! Ľahko tak môžete nasledovať krok po kroku celý postup a vytvoriť pre vašich hostí jedinečnú delikatesu. Úspech garantovaný!

CHLADENIE

 

Zoznam položiek

"Večne sa niekam ponáhľam a nestíham sledovať dátum spotreby potravín v mojej chladničke. Čo s tým?" Vytvorte si vlastný zoznam položiek v chladničke v aplikácii hOn a prepojte svoj kalendár s nákupným zoznamom - vždy tak budete mať pod kontrolou, čo máte aktuálne v chladničke, informáciu o blížiacom sa dátume spotreby a informáciu o tom, čo je potrebné dokúpiť.

 

Funkcia Iced Drink Coach

"Na poslednú chvíľu plánujem večeru a potrebujem rýchlo vychladiť víno. Ako proces urýchliť?" Použite aplikáciu! Neplytvajte časom vďaka funkcii Iced Drink Coach, nastavte si potrebnú teplotu po ceste z práce, podľa veľkosti a druhu fľaše.