Para, hygiena a ochrana pre váš domov

Prezrite si všetky parné produkty radu STEAM CAPSULE, ktoré ponúkajú šetrnú prirodzenú starostlivosť o rôzne druhy povrchov.

STEAM CAPSULE je rada vysávačov, ktorá starostlivo čistí váš domov, bez použitia chemických prípravkov, teda 100% prírodnou cestou a umožňuje vám užívať si bez obáv bezpečného a zdravého prostredia. Nečistotu z vašej podlahy odstráni pomocou intenzívnej sily teplej pary. Produkty rady STEAM CAPSULE používajú na čistenie a dezinfekciu obyčajnú vodu. Para navyše nezanecháva na vašej podlahe žiadne toxické pozostatky a účinne odstráni všetky baktérie a vírusy.

 

STEAM CAPSULE 2v1: PARA, KTORÁ ÚČINNE DEZINFIKUJE VŠETKY TYPY PODLÁH

STEAM CAPSULE 2v1 funguje ako tyčový parný čistič, ale aj ako samostatný ručný parný čistič. Súčasťou balenia je aj sada príslušenstva, ktorá rozširuje možnosť použitia čističa napr. o možnosť hĺbkového čistenia rôznych druhov povrchov. Je vhodný pre použitie na podlahy, ale aj na dezinfekciu povrchov ako sú zrkadlá, okná, dlaždičky v kúpeľni, ale aj na čistenie pohoviek a iného nábytku.

Zistite viac
 

Dvojitá kefa Steam Capsule

STEAM CAPSULE ponúka pomoc aj pri upratovaní po vašich deťoch alebo domácich miláčikoch. Efektívny je vďaka dvom kefám v jednom: obdĺžniková kefa si hravo poradí s veľkými plochami, trojuholníková kefa sa dostane aj do horšie dostupných priestorov a rohov miestností. Para je pripravená iba za 30 sekúnd, váš dom zvládne dezinfikovať až celých 25 minút.

Zistite viac
 

STEAM CAPSULE

STEAM CAPSULE je vhodný pre všetky povrchy, vrátane laminovaných alebo drevených podláh (za predpokladu, že sú plne utesnené). Veľká kapacity nádoby na vodu umožňuje pohodlné upratovanie celého domu bez nutnosti doplnenia nádrže.

Zistite viac