Spoločnosť Hoover predstavuje model Synthesis

Model Synthesis je najinovatívnejší multicyklónový valcový vysávač bez vrecka z modelového radu značky Hoover, v ktorom sa snúbia inovácia, technológia a dizajn.

Nová technológia PACT (Power Active Compaction Technology) patentovaná spoločnosťou Hoover zaručuje neustále špičkový výkon.

Jej jedinečnosť spočíva v nízkej spotrebe energie, nízkej frekvencii úkonov údržby a bezkonkurenčnej kapacite zbernej nádoby na prach.

Dokáže stlačiť 10 litrov prachu do priestoru s objemom 1 liter! 

 

Inovácia a technológia

Model Synthesis bol navrhnutý s použitím inovatívnych technológií patentovaných spoločnosťou Hoover, ktoré vám uľahčia život – zaručujú dosiahnutie vynikajúcich výsledkov čistenia v kombinácii s vysokou mierou energetickej účinnosti.

 

Až 10 litrov prachu v nádobe s objemom 1 liter *

PACTInovatívna technológia PACT stlačí všetok prach povysávaný vo vašom dome. Stredová poháňaná vrtuľa je neustále v pohybe a zhutňuje prach vnútri zbernej nádoby, ktorá sa postupne rozpína.

*Testy stlačenia vykonané v laboratóriách spoločnosti Hoover s použitím prachu povysávaného v reálnych domácich prostrediach. Pri meraní stlačenia sa použil prach povysávaný modelom Hoover XP71. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od materiálu a prostredia.

 

Vysokoúčinná multicyklónová technológia

Tecnologia AirvolutionTechnológia Airvolution
Multicyklónová technológia Airvolution zaručuje vysokú účinnosť odlučovania prachu. Mocná odstredivá sila, ktorá odlučuje aj tie najjemnejšie častice prachu, zabraňuje upchávaniu filtrov a zaručuje trvale konštantný výkon. To znamená nižšie nároky na údržbu a menej času potrebného na čistenie!

 

 

 

ROZPÍNATEĽNÁ ZBERNÁ NÁDOBA            

Model Synthesis je vybavený exkluzívnou zbernou nádobou na prach, ktorá sa rozpína a dokáže pojať až 10 litrov prachu. *

* Testy stlačenia vykonané v laboratóriách spoločnosti Hoover s použitím prachu povysávaného v reálnych domácich prostrediach. Pri meraní stlačenia sa použil prach povysávaný modelom Hoover XP71. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od materiálu a prostredia.

 

Špičkový výkon

Inovatívne technológie PACT a Airvolution v kombinácii s vysokou účinnosťou motora a kief navrhnutých spoločnosťou Hoover umožňujú modelu Synthesis dosiahnuť špičkový výkon.

Vynikajúce energetická účinnosť

Vynikajúce energetická účinnosť

Energetická trieda A zaručuje výnimočný čistiaci výkon pri zníženej spotrebe energie.

Vysoký výkon na tvrdých podlahách

Vysoký výkon na tvrdých podlahách                     

Vynikajúci čistiaci výkon na tvrdých podlahách – 111 % účinnosť vysávania.

Špičková účinnosť filtrovania

Vzduch, ktorý sa vracia do obehu, je vždy čistý vďaka filtru HEPA, ktorý dosahuje až 99,98 % účinnosť filtrovania.

Mimoriadne tichý chod

Mimoriadne tichý chod                 

Model Synthesis patrí medzi valcové vysávače s najtichším chodom vo svojej kategórii – úroveň hluku dosahuje hodnotu iba 75 dBA.

 

Maximálna hygiena

Model Synthesis je ideálnym pomocníkom pre ľudí trpiacich alergiami, ktorým škodí akýkoľvek kontakt s prachom.

Žiadne šírenie baktérií

Ošetrenie komory na prach iónmi striebra zabraňuje množeniu baktérií. Model Synthesis je teda ideálny pre ľudí trpiacich alergiami a domácnosti, v ktorých sa chovajú domáce zvieratá.

Žiadny kontakt s prachom

Zberná nádoba na prach vysávača Synthesis má vysokú kapacitu, ľahko sa demontuje a vyprázdňuje, a zabraňuje akémukoľvek kontaktu s prachom. Okrem toho je vybavená umývateľným filtrom HEPA, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie častice prachu.

Jedinečný dizajn

Model Synthesis bol navrhnutý s ohľadom na dosiahnutie špičkového výkonu v mimoriadne štýlovom šate – je výkonný a odolný, zároveň sa však vyznačuje jedinečným a mimoriadne prepracovaným dizajnom.

Vďaka praktickému displeju LED môžete kedykoľvek skontrolovať stav modelu Synthesis. Špeciálne indikátory vám pomôžu vždy používať model Synthesis správnym spôsobom.

 

 

 

 

 

Príslušenstvo

Vďaka inteligentne riešenej rukoväti so vstavanou kefou a pribalenému príslušenstvu dokážete povysávať prach aj z tých najjemnejších povrchov.

 

Špeciálna kefa na parkety

Špeciálna kefa na parkety s jemnými štetinami a kolieskami s plsteným povrchom zaručuje účinné a správne čistenie všetkých povrchov vrátane tých jemných (ako sú napríklad parkety).

Mini turbokefa

Mini turbokefa

Špeciálna mini turbokefa, skonštruovaná špecificky na čistenie čalúnenia, je ošetrená technológiou využívajúcou ióny striebra, ktorá zabraňuje šíreniu baktérií.

Príslušenstvo na dosah

Praktické príslušenstvo modelu Synthesis možno uložiť priamo na trubicu, takže je vždy poruke.